Home

motorväg Rotera Inca Empire rychlobruslení 5000 m Peeling Kontinental Skrivmaskin

Závod můžu na 5000 m - ME v rychlobruslení 2022 Nizozemsko | Česká televize

Martina Sáblíková - MS, Kangnung - 5000 metrů: 1. místo (6:52,38) 17. titul  mistryně světa, podeváté na trati 5000 m | Facebook
Martina Sáblíková - MS, Kangnung - 5000 metrů: 1. místo (6:52,38) 17. titul mistryně světa, podeváté na trati 5000 m | Facebook

Další olympijská medaile: Martina Sáblíková má bronz ze závodu na 5000 metrů  | Zprávy | Tiscali.cz
Další olympijská medaile: Martina Sáblíková má bronz ze závodu na 5000 metrů | Zprávy | Tiscali.cz

První triumf ve Světovém poháru od února 2020. Sáblíková vyhrála závod na 5000  metrů ve Stavangeru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První triumf ve Světovém poháru od února 2020. Sáblíková vyhrála závod na 5000 metrů ve Stavangeru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 3000 metrů ženy –  Wikipedie
Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2014 – 3000 metrů ženy – Wikipedie

Výsledky MS v rychlobruslení 2023: Sáblíková dvakrát třetí | iSport.cz

MS v rychlobruslení 2024 Calgary: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Sáblíková je ve formě, vyhrála další závod na 5000m | iSport.cz

Rychlobruslení na 5000 m on-line - Aktuálně.cz

Led je těžký, bude to bolet. Ale holky se mnou musí počítat, hlásí  Sáblíková - Aktuálně.cz
Led je těžký, bude to bolet. Ale holky se mnou musí počítat, hlásí Sáblíková - Aktuálně.cz

Sáblíková v Tomaszówě vyhrála závod divize B na 1500 m, celkově má osmý čas  - iDNES.cz
Sáblíková v Tomaszówě vyhrála závod divize B na 1500 m, celkově má osmý čas - iDNES.cz

Závod mužů na 5000 m - Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2023 Norsko |  Česká televize
Závod mužů na 5000 m - Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2023 Norsko | Česká televize

Pořád nejsem stoprocentně zdravá, bude to bolet.' Sáblíkovou čeká první  závod na 5000 metrů v sezoně | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Pořád nejsem stoprocentně zdravá, bude to bolet.' Sáblíkovou čeká první závod na 5000 metrů v sezoně | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková byla v závodu SP na 1500 metrů druhá v divizi B | ČeskéNoviny.cz

Rychlobruslení - Sport.cz

Rychlobruslařka Sáblíková si nejlepším časem sezony v Koreji dojela pro  devátý titul mistryně světa v závodě na 5000 metrů | Hospodářské noviny  (HN.cz)
Rychlobruslařka Sáblíková si nejlepším časem sezony v Koreji dojela pro devátý titul mistryně světa v závodě na 5000 metrů | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však  Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rychlobruslařka Sáblíková skončila na Světovém poháru v Obihiru třetí v  závodě na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková skončila na Světovém poháru v Obihiru třetí v závodě na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková byla v závodě na 5000 metrů v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová |  Livesport.cz
Sáblíková byla v závodě na 5000 metrů v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová | Livesport.cz

Potvrzení kvalitní přípravy. Sáblíková dojela pátá na tříkilometrové trati  - iDNES.cz
Potvrzení kvalitní přípravy. Sáblíková dojela pátá na tříkilometrové trati - iDNES.cz

Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala –  ČT sport – Česká televize
Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala – ČT sport – Česká televize

Sáblíková byla na SP v Pekingu druhá na trati 3000 metrů | ČeskéNoviny.cz

Závod můžu na 5000 m - ME v rychlobruslení 2024 Nizozemsko | Česká televize

Skvělá Sáblíková už zase vyhrává! Ovládla první závod po zranění | iSport.cz

Závod žen na 5000 m - Mistrovství světa v rychlobruslení 2023 Nizozemsko |  Česká televize
Závod žen na 5000 m - Mistrovství světa v rychlobruslení 2023 Nizozemsko | Česká televize

Sáblíkovou nezastavil ani poraněný kotník. V závodu na 5000 metrů dojela  pátá - iDNES.cz
Sáblíkovou nezastavil ani poraněný kotník. V závodu na 5000 metrů dojela pátá - iDNES.cz

ZOH 2018, rychlobruslení 5000 m M: Sven Kramer - Aktuálně.cz