GEORG JENSEN. Halsband, sterlingsilver med 6 berlocker i form av djur, 1900-talets mitt. Smycken & Ädelstenar - Collier - Auctionet
Georg Jensen halsband silver årssmycke - Stockholms Auktionsverk
Halsband från Georg Jensen som Vivianna, Offspring, Mercy, Hearts | Dala Guldsmide
Georg Jensen halsband Peak - Stockholms Auktionsverk
GEORG JENSEN. HALSBAND med HÄNGE, silver 925, 1900-tal. Smycken & Ädelstenar - Collier - Auctionet
GEORG JENSEN. Ring, örhängen, 1 par, manschettknappar, 1 par, sterling silver, design av Harald Nielsen, Gundorph Alberius resp. Georg Jensen. Smycken & Ädelstenar - Smycken - Auctionet
Georg Jensen halsband 2 st - Stockholms Auktionsverk
Georg Jensen, Halsband "Joy", sterlingsilver, modell 126. - Bukowskis
Smycken "Daisy" bland annat Georg Jensen silver och emalj. - Bukowskis
KIM BUCK FÖR GEORG JENSEN, collier, | Auktion olsensauktioner.se
GEORG JENSEN, Set, Fusion, earrings and pendant 18K guld. - Bukowskis
Slutpris för Georg Jensen. Halsband och armband,
Georg Jensen collier silver och gummi, design "Möbius" av Torun Bülow, nr 443, original etui. - Bukowskis
GEORG JENSEN Halsband, 'Sphere Sautoir', Regitze Overgaard
Se produkter som liknar Georg Jensen julgranspynt på Tradera (613754777)
Halsband med hänge, Silver, Georg Jensen - 807 8275 - Metropol Auktioner
Smycken, silver, halsband, 2 par örhängen och kravattnål, Georg Jensen. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8280
Lås Georg Jensen stämplat HaH 750 med pärlcollier. Vikt ca 7,5 gram. L 47 cm. – Auktionshuset i Örebro AB
Georg Jensen Fusion halsband m/hängsmycke - guld med diamanter