Utvalda föremål i Fåtöljer & Stolar på Auktionshuset Thelin & Johansson - Auctionet
Auktionshuset Thelin & Johansson - Fåtöljer, ett par, Bruno Mathsson, "Karin" Högsta bud 15000 kr! Auktionen avslutas 13 oktober kl. 21.10 För att delta i budgivningen, Kika in👇 https://auctionet.com/sv/1480595-bruno-mathsson-fatoljer-ett-par-karin ...
Fåtöljer & Stolar på Auktionshuset Thörner & Ek - Auctionet
Auktionshuset Thelin & Johansson - Mycket trevlig inlämning av @folksinterior Bland annat en härlig fåtölj i röd plysch av Otto Schulz ♥️ och en underbar gungstol i rotting. Snart ute på auktion
Fåtöljer & Stolar på Auktionshuset Thelin & Johansson - Auctionet
Fåtöljer 1 par 1940-tal. – Auktionshuset i Örebro AB
Jan Bocan 1 par fåtöljer | Auktionshuset.com
ARNE NORELL. SIROCCO. 1960/70-TAL. Fåtöljer, 1 par. Stomme i trä, sits, rygg o armstöd i skinn. Samt lösa sittplymåer i skinn, med slitage. – Auktionshuset i Örebro AB
Börge Mogensen, Fåtölj, 2207 | Auktionshuset.com
Fåtöljer 1940-50-tal - Stockholms Auktionsverk
Gamla fåtöljer kan vara värda en förmögenhet
Veckans auktionsfynd – Aalto och formstarka fåtöljer - By RUM
Bilder för 1934542. LE CORBUSIER. Pierre Jeanneret & Charlotte Perriand, fåtöljer, ett par, "LC2", Cassina, kromad stålrörskonstr… | Pierre jeanneret, Fåtölj, Läder
Fåtöljer - Stockholms Auktionsverk
Fåtöljer skinn 1 par Göte Möbler Nässjö modell Carmen (2) | Auktionshuset .com